Vaba hommik esikaas

joyciety-kaas-vike-226x300

Minu esimene romaan, ilukirjanduslik teos “Alex Globin. Poolsaar” on ilmunud. Eelmised, filosoofilisema sisuga raamatud “Õnnelik Hommik” (ilmus 31. mai 2012) ja “Vaba Hommik” (24. jaanuar 2017) sai kirjutatud kõigile, kes soovivad vabamat maailma kui tänane ühiskond pakub. Uus romaan on seiklusjutt, mis taustal haakub ka varasemate raamatute vaatlustega.

Käes on suurte muutuste aeg nii inimeste mõttemaailmas kui ühiskonnas. Milliseks võib kujuneda elu uues maailmas ja kuidas me sinna sobitume, millisteks muutusteks peaks valmis olema ühiskond, riigid, ettevõtjad? Oleme hakanud tähtsustama asjade asemel emotsioone, otsima tõelist tingimusteta armastust ja vabadust, soovime taas suhelda inimeste, mitte organisatsioonidega, pöörame palju rohkem tähelepanu enda rahulolule kui teiste arvamustele. Samas tähendavad need arengud arvestatavaid muutusi tööandjatele, maksude laekumisele, bürokraatlikele asutustele ja kõigile teistele süsteemidele.

Me saame mõelda kuivõrd rahuldustpakkuv on elu täna ja mida saab ette võtta, et elu-seiklus oleks nauditavam. Mida on tegelikult vaja selleks, et olla rahul ja õnnelik, kus on minu enda elurõõm? Mis juhtub ühiskonnas kui meie ise oleme muutunud? Kes muutustest võidavad? Joyciety raamatud räägivad eelkõige sellest, kuidas stress ja rutiin asendada elurõõmsa ja õnneliku igapäevaga olenemata vanusest ja jõukusest. Joyciety räägib sellest, milliseks me saame muuta oma ühiskonna ja riigid kui teame mida ise tahame. Joyciety mõtted kutsuvad esile ideid, kuidas reaalselt parandada maailma ilma võitluse, sõja ja tülita. Joyciety on nägemus sellest, milliseks muutume meie ja milliseks me teeme maailma, kes sellest võidavad ja kes kaotavad.

Kui soovid mu raamatuid lugeda, siis leiad värske romaani raamatupoest ning “Õnnelik Hommik” ja “Vaba Hommik” on raamatukogudes. Võid osta ka minu käest autori autogrammiga paberteose. E-raamatu (ainult esimene Joyciety) leiab inglise keelsena Amazon-ist ning eesti- ja inglisekeelsena I-Tunes-ist. E-raamatu leiab ka Digiraamatu kodulehelt.

Olge avatud ja õnnelikud, head lugemist.

Peeter Wõrk