Vaba hommik esikaas

joyciety-kaas-vike-226x300

Minu esimene raamat “Õnnelik Hommik” ilmus 31.mail 2012 ja teine “Vaba Hommik” 24.jaanuaril 2017. Raamatud on kõigile, kes soovivad vabamat maailma kui tänane ühiskond pakub.

Käes on suurte muutuste algusaeg nii inimeste mõttemaailmas kui ühiskonnas. Meil on nägemus, milliseks võib kujuneda elu uues maailmas ja kuidas me sinna sobitume, millisteks muutusteks peaks valmis olema ühiskond, riigid, ettevõtjad. Oleme hakanud tähtsustama asjade asemel emotsioone, otsima tõelist tingimusteta armastust ja vabadust, soovime taas suhelda inimeste, mitte organisatsioonidega, pöörame palju rohkem tähelepanu enda rahulolule kui teiste arvamustele. Samas tähendavad need arengud arvestatavaid muutusi tööandjatele, maksude laekumisele, bürokraatlikele asutustele ja kõigile teistele süsteemidele.

Me saame mõelda kuivõrd rahuldustpakkuv on elu täna ja mida saab ette võtta, et elu-seiklus oleks nauditavam. Mida on tegelikult vaja selleks, et olla rahul ja õnnelik, kus on minu enda elurõõm? Mis on muutumas meie arusaamades – vaatleme uue aja kaheksat põhiväärtust. Mis juhtub ühiskonnas kui meie ise oleme muutunud? Kes muutustest võidavad? Vaatame süsteemselt lihtsa õnneliku eluolu olemust. Et ootamatused oleks oodatud.

Joyciety räägib sellest, kuidas stress ja rutiin asendada elurõõmsa ja õnneliku igapäevaga olenemata vanusest ja jõukusest. Joyciety räägib sellest, milliseks me saame muuta oma ühiskonna ja riigid kui teame mida ise tahame. Joyciety mõtted kutsuvad esile ideid, kuidas reaalselt parandada maailma ilma võitluse, sõja ja tülita.

Joyciety on nägemus sellest, milliseks muutume meie ja milliseks me teeme maailma, kes sellest võidavad ja kes kaotavad.

Kui soovid Joyciety raamatuid lugeda (eesti keeles Õnnelik Hommik ja Vaba Hommik), siis leiad need kas raamatupoest või raamatukogust, aga võid osta ka minu käest autori autogrammiga paberteose. Kuna esimene väljaanne on suures osas läbi müüdud, siis igas raamatupoes ei tarvitse seda enam olla. E-raamatu (ainult esimene Joyciety) leiab inglise keelsena Amazon-ist ning eesti- ja inglisekeelsena I-Tunes-ist. E-raamatu leiab ka Digiraamatu kodulehelt.

Olge avatud ja õnnelikud, head lugemist.

Peeter Wõrk